Próbne zawody II stopnia

Przypominamy, że zawody próbne II stopnia odbędą się w tę sobotę, 29 lutego 2020.

Możliwe są dwie możliwości uczestnictwa w tych zawodach:

  • w centrach lokalnych. Osoby, które wyraziły chęć uczestnictwa w tych centrach dostali już potwierdzenie możliwości uczestnictwa w tych zawodach. Przypominamy harmonogram zawodów lokalnych:
    • 11:45 - rejestracja zawodników,
    • 12:00 - powitanie, przedstawienie zasad w sali zawodów,
    • 12:10 - 16:10 zawody próbne
    Bardzo prosimy o punktualne pojawienie się w ośrodku, do którego zostaliście przypisani.
  • zdalnie. Wszystkie osoby zakwalifikowane do zawodów II stopnia zostali domyślnie zarejestrowani na zawody zdalne. Przypominamy, że nie są one obowiązkowe, ale bardzo polecamy udział w nich jako trening przed zawodami II stopnia. Zawody będą odbywały się w godzinach 12:10 do 16:10 poprzez System Informatyczny Olimpiady (SIO), pod następującym linkiem: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij14-2-test. Należy zalogować się na konto, które było używane podczas zawodów I stopnia. Wszelkie pytania należy zadawać przez SIO, a jeżeli z przyczyn technicznych nie jest to możliwe, prosimy o maila na adres olimpiada@oij.edu.pl. Prosimy używać tej drugiej metody komunikacji tylko w sytuacjach awaryjnych. W SIO mogą też pojawiać się ogłoszenia, z których treścią należy się zapoznać.

Osoby, które nie zakwalifikowały się do zawodów II stopnia, a chciałyby uczestniczyć w próbnych zawodach zdalnie, proszone są o wysłane maila na adres olimpiada@oij.edu.pl wpisując w tytule wiadomości “Zgłoszenie na próbne zawody II stopnia OIJ”, a w treści podając swoją nazwę użytkownika w SIO. W miarę możliwości umożliwimy start zdalny takim osobom.