Zdalne Warsztaty Olimpijskie dla Juniorów

AKTUALIZACJA: Filmy będa dostępne na kanale YouTube Olimpiady: https://www.youtube.com/watch?v=1EXhB8M-e8c, natomiast zadania w SIO: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/zwo20/dashboard/.

Pomimo zawieszenia zajęć w szkołach i innych aktywności z osobistym udziałem chcielibyśmy zaproponować Wam okazję do rozwoju i poszerzenia swoich horyzontów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w Zdalnych Warsztatach Olimpijskich dla Juniorów. Warsztaty będą odbywały się online w dwudniowych sesjach: pierwszego dnia najpierw będziemy transmitować interaktywny wykład na wybrany temat, do którego później udostępnimy ćwiczenia programistyczne, natomiast drugiego dnia zaprosimy Was na czterogodzinny sparing, podczas którego będziecie mieli do rozwiązania zadania zbliżone poziomem do zawodów II stopnia OIJ, po którym nastąpi sesja z omówieniami zadań. Warsztaty są otwarte i każdy jest mile widziany. Dla najlepszych osób uczestniczących w warsztatach przygotowaliśmy nagrody. Pierwsza sesja będzie miała miejsce 17 i 18 marca 2020 (wtorek i środa), a szczegółowy harmonogram dostępny jest poniżej. Link do wykładu i zadań pojawi się wkrótce w tym komunikacie. Serdecznie zapraszamy!

17 marca 2020 (wtorek)

  • 10:00 - 11:30 - wykład transmitowany online: https://www.youtube.com/watch?v=1EXhB8M-e8c,
  • 12:00 - ogłoszenie listy ćwiczeń do wykładu, czas na samodzielne rozwiązywanie zadań, możliwość zadawania pytań przez SIO.

18 marca 2020 (środa)

  • 10:00 - 14:00 - sparing w SIO,
  • 15:00 - 16:00 - omówienie zadań.