Pierwsze podejście do tury testowej

Problemy techniczne powinny być już rozwiązane. Czas na rozwiązanie testu został przedłużony wszystkim do 12:10.

Rysunki do zadań: https://oij.edu.pl/oij15/etap1/pytania/szachownica.png oraz https://oij.edu.pl/oij15/etap1/pytania/graf.png.

Test w wersji papierowej: https://oij.edu.pl/oij15/etap1/pytania/py_test.pdf oraz https://oij.edu.pl/oij15/etap1/pytania/cpp_test.pdf. UWAGA: te testy są jedynie udostępnione poglądowo, rozwiązania dalej trzeba nanieść w systemie.

Tura testowa rusza dziś (7 października) o godz. 10:00 w zarejestrowanych szkołach. Test odbywa się przez System Informatyczny Olimpiady (https://oij.edu.pl/sio).

Przypominamy, że samo zarejestrowanie w systemie rejestracji szkół nie jest wystarczające i że uczeń musi sam założyć sobie konto w Systemie Informatycznym Olimpiady (konto można założyć korzystając z następującego odnośnika: https://sio2.mimuw.edu.pl/register/). Następnie należy kliknąć w link, który znajduje się w wiadomości wygenerowanej przez system rejestracji szkół wysłanej na adres mailowy zawodnika bądź jego opiekuna; lub wpisać kod aktywacyjny na stronie https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij15-1/register/.

W konkursie w SIO znajdują się dwa krótkie przykładowe testy, które można wypełnić, aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku.