Instrukcja dla ucznia w przypadku rejestracji przez szkołę

(ważne do 25.10)

Uwaga 1: Aby zarejestrować się na OIJ niezbędne będzie wcześniejsze pobranie formularza „Zgody na przetwarzanie danych osobowych”, jej wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie przez Ciebie i Rodzica/Opiekuna oraz przekazanie nauczycielowi.

Uwaga 2: utworzenie konta w systemie SIO2 to co innego, niż zapisanie się na konkurs

 1. Jeśli już masz konto w systemie SIO2, (np. z poprzedniej edycji OIJ), zaloguj się na nie, i przejdź do punktu 3

 2. Jeśli nie masz konta w SIO2, załóż je tutaj: https://sio2.mimuw.edu.pl/register/ Po wypełnieniu formularza, sprawdź skrzynkę mailową, powinieneś/powinnaś otrzymać maila o tytule “Rejestracja w OIOIOI” z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w ten link, aby dokończyć zakładanie konta.

 3. Gdy nauczyciel zapisze Cię do OIJ otrzymasz, na adres email podany nauczycielowi, maila pod tytułem “Rejestracja na konkurs OIJ”, zawierającego link aktywacyjny do zapisania się na konkurs. Kliknij w ten link

  Jeśli zostaniesz poproszony/a o zalogowanie, zaloguj się swoim kontem w systemie SIO2.

 4. Wypełnij formularz rejestracji na konkurs.

  Pole “zdjęcie/skan zgody rodzica” pozostaw puste, gdyż już wcześniej przekazałeś/aś wypełniony formularz zgody nauczycielowi.

  Pole “kod aktywacyjny” powinno być automatycznie wypełnione kodem zawartym w linku aktywacyjnym do zapisania się na konkurs. Gdyby tak nie było, spróbuj kliknąć ten link jeszcze raz, albo skopiować kod z maila.

  Po wypełnieniu pozostałych pól, kliknij “Wyślij”

 5. Po poprawnym zarejestrowaniu na konkurs, na stronie: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij15-1/dashboard/ nie powinno być napisu:

  “Uwaga! Aby móc wysyłać zgłoszenia należy najpierw wypełnić formularz rejestracji na konkurs.”

  a w prawym górnym rogu strony powinna być widoczna Twoja nazwa użytkownika.

  Jeśli tak nie jest, napisz do nas maila z opisem problemu: w.dubiel [małpa] fri.edu.pl