Rejestracja

Uwaga! Rejestracja szkół i uczniów jest możliwa przez cały czas trwania Zawodów I Stopnia.

Rejestracja na zawody XVIII Olimpiady Informatycznej Juniorów rozpoczęła się. W Systemie Informatycznym Olimpiady (SIO2) musi się zarejestrować zarówno szkoła, jak i zawodnik.

Rejestracja szkoły

 1. Szkoła wyznacza Koordynatora, który musi założyć konto w Systemie Informatycznym Olimpiady (SIO2). Aby założyć konto należy wypełnić formularz dostępny pod adresem https://sio2.mimuw.edu.pl/register/. W kolejnych krokach należy być zalogowanym na swoje konto.
 2. Należy zarejestrować się korzystając z linku dla koordynatorów: https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij18-1/coordinator_register/.
 3. W formularzu należy wybrać szkołę, której jest się koordynatorem oraz dołączyć zgodę (docx, pdf) podpisaną przez dyrektora szkoły.
 4. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza, należy poczekać na akceptację ze strony Organizatorów.

Rejestracja zawodnika

 1. Aby uczeń mógł wziać udział w Olimpiadzie, najpierw musi być zarejestrowana szkoła, według instrukcji powyżej.
 2. Zawodnik musi posiadać konto w Systemie Informatycznym Olimpiady (SIO2). Aby założyć konto należy wypełnić formularz dostępny pod adresem https://sio2.mimuw.edu.pl/register/. W kolejnych krokach musisz być zalogowanym na swoje konto.
 3. Wybierz konkurs XVIII Olimpiada Informatyczna Juniorów – I etap w SIO2. Uważaj, aby wybrać właściwą Olimpiadę (numer XVIII, dla Juniorów).
 4. Po wybraniu konkursu należy się na niego zarejestrować klikając słowa “wypełnić formularz rejestracji na konkurs” w komunikacie na górze strony.
 5. Wypełnij wszystkie dane, zaznacz potrzebne zgody i dołącz wymagane zdjęcia/skany.
 6. Na liście szkół dostępne są tylko zarejestrowane szkoły. Jeśli nie ma tam szkoły zawodnika, należy najpierw dokończyć rejestrację szkoły.
 7. Zacznij rozwiązywać zadania – powodzenia!

W razie kłopotów lub pytań odnośnie rejestracji szkoły bądź zawodnika, prosimy o kontakt pod adresem zapisy@oij.edu.pl.